Kancelaria Prawna Ekspert Odszkodowania

Kancelaria Prawna EKSPERT - Odszkodowania

Pomożemy w uzyskaniu odszkodowania!

 

Ekspert Odszkodowania Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością jest firmą, która specjalizuje się w pomocy osobom, których bliscy zmarli w wyniku wypadku oraz osobom bezpośrednio poszkodowanym w takich wypadkach. Na rynku usług prawnych działamy od roku 2005. Wieloletnie doświadczenie przekłada się na skuteczne dochodzenie praw i odszkodowań naszych klientów. Kancelaria to zespół wysoko wykwalifikowanych prawników, którzy rozumieją potrzeby klientów i wychodzą im naprzeciw.

 

Specjalizujemy się w wypadkach śmiertelnych a szczególności w uzyskaniu odszkodowania za wypadki śmiertelne komunikacyjne, które wydarzyły się w latach 10.08.1997 – 10.08.2008, jak również w wypadkach po 2008 roku.

 

Po katastrofie w Smoleńsku i katastrofie samolotu Casa z polskimi oficerami pojawiły się nowe możliwości uzyskania dużych odszkodowań dla wszystkich członków rodziny osoby zmarłej w wyniku wypadku nie ze swojej winy, nawet jeśli wcześniej dostały już odszkodowanie.

 

W tamtych latach firmy ubezpieczeniowe wypłacały odszkodowania tym członkom rodziny, którym w związku ze śmiercią osoby bliskiej pogorszyła się sytuacja materialna. Pozostali członkowie rodziny nie dostawali żadnego odszkodowania. Były to niewielkie odszkodowania w porównaniu z tymi, które z naszą pomocą mogą Państwo uzyskać. Nasze doświadczenie mówi,że rodziny zmarłych nie wiedzą o tych nowych możliwościach uzyskania odszkodowania, dlatego staramy się dotrzeć do tych rodzin i o tym powiadomić. Odszkodowań tych dochodzi się od firmy ubezpieczeniowej, w której ubezpieczony był samochód sprawcy wypadku.

 

Odszkodowania o których mowa z tytułu doznanej krzywdy i utraty więzów rodzinnych należą się one wszystkim członkom rodziny zmarłej osoby w wyniku wypadku tzn. matce, ojcu, żonie, dzieciom, bratu, siostrze, babci, dziadkowi.

 

Główne obszary naszej działalności to:

 

Jeżeli mają Państwo jakikolwiek problem prawny, prosimy skontaktować się z nami telefonicznie: 58 321 70 88/kom. 601 963 901 lub napisać na adres e-mail: , albo też skorzystać z formularza bezpłatnej porady prawnej.

 

Ekspert Odszkodowania Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością jest firmą, która specjalizuje się w pomocy osobom, których bliscy zmarli w wyniku wypadku oraz osobom bezpośrednio poszkodowanym w takich wypadkach.

 

Wiele firm podaje, iż ich głównym celem jest dominacja na rynku lub osiągnięcie pozycji lidera. Naszą kancelarię charakteryzuje, indywidualne, profesjonalne i personalne podejście do klienta. Naszym głównym celem jest pomoc ludziom, którzy znaleźli się w trudnej sytuacji życiowej lub z różnych innych względów potrzebują pomocy prawnej. Zespół naszych prawników będzie dążył, z należytą starannością, do uzyskania rekompensaty za poniesioną przez Państwa szkodę. Wybierając naszą Kancelarię otrzymujecie Państwo gwarancję usług prawnych na najwyższym poziomie i w przystępnej cenie, a także jasne i przejrzyste zasady świadczonej pomocy.

 

Działamy przede wszystkim na terenie województwa pomorskiego, zachodniopomorskiego, kujawsko-pomorskiego i warmińsko – mazurskiego. W wyjątkowych sytuacjach dojeżdżamy na terenie całego kraju. Jeżeli nie są Państwo w stanie spotkać się z nami w siedzibie naszej firmy, możliwe jest zorganizowanie bezpłatnego spotkania z naszym przedstawicielem w Państwa miejscu zamieszkania.

 

To co nas wyróżnia na tle innych firm odszkodowawczych to:

 

Zostałeś poszkodowany ?
Zgłoś się do nas !
Formularz zgłoszenia szkody

 

email address:
Homepage:
URL:
Comment:

* :
* :
:
* :
Potwierdzenie* :
Weryfikacja *: