Oferta Kancelarii Prawnej Ekspert Odszkodowania

Oferta Kancelarii Prawnej Ekspert Odszkodowania

Na jakich zasadach działamy?

Jeżeli mają Państwo jakikolwiek problem prawny, prosimy skontaktować się z nami telefonicznie:

58 321 70 88, lub napisać na adres e-mail: .

Po tym, jak przedstawią nam Państwo swoją sytuację, będziemy w stanie stwierdzić, w jaki sposób możemy Państwu pomóc i na jakich konkretnie zasadach przebiegać będzie nasza współpraca. Co ważne, nie pobieramy żadnych zaliczek ani opłat wstępnych.
Warto w tym miejscu zaznaczyć, że Polski system prawny jest na tyle skomplikowany, że odpowiadanie na Państwa pytania od razu może czasem być przejawem lekkomyślności. Dlatego też w przypadku skomplikowanego stanu faktycznego, nie chcąc narażać Państwa na mało wyczerpującą i niezgodną z prawdą odpowiedź, poddajemy każdy przypadek wnikliwej analizie i dopiero po niej udzielamy Państwu konkretnych informacji. Taka wstępna analiza sprawy jest oczywiście bezpłatna. Jeżeli będzie to konieczne umówimy się z Państwem na bezpłatne spotkanie.

Staramy się, aby zasady współpracy były jasne i przejrzyste. Każda osoba przed podpisaniem umowy może zapoznać się z jej warunkami i wyjaśnić wszelkie wątpliwości z jej treścią związane. Naszym wynagrodzeniem jest wyłącznie prowizja od kwoty, którą uda nam się wywalczyć w Państwa imieniu. Ideą przyświecającą działaniom naszej firmy jest to, aby prawnik prowadzący Państwa sprawę stał się zaufanym doradcą, który rzetelnie i efektywnie rozwiąże wszystkie problemy Państwa i osób Państwu bliskich. Właśnie dlatego jesteśmy elastyczni wobec potrzeb Klientów tj. dojeżdżamy na prośbę Klienta do jego miejsca zamieszkania, bezpłatnie doradzamy Klientowi i jego rodzinie w czasie trwania naszej umowy, pomagamy w załatwianiu innych spraw, w tym finansowych i ubezpieczeniowych. 

Gdzie działamy?

Działamy przede wszystkim na terenie województwa pomorskiego. Obsługujemy również klientów z terenu województw zachodniopomorskiego, kujawsko-pomorskiego i warmińsko – mazurskiego. W wyjątkowych sytuacjach dojeżdżamy na terenie całego kraju. Jeżeli nie są Państwo w stanie spotkać się z nami w siedzibie naszej firmy, możliwe jest zorganizowanie bezpłatnego spotkania z naszym przedstawicielem w Państwa miejscu zamieszkania.

Co odróżnia nas od innych firm działających na rynku?

Dzięki temu, że nasi pracownicy mają rozległą wiedzę prawniczą, a także doświadczenie w prowadzeniu sporów sądowych, a przede wszystkim uprawnienia do prowadzenia sporów sądowych, jesteśmy w stanie służyć państwu pomocą w zakresie dużo szerszym niż większość firm działających na rynku. Przejawia się to między innymi w tym, że:

 

Zostałeś poszkodowany ?
Zgłoś się do nas !
Formularz zgłoszenia szkody

 

email address:
Homepage:
URL:
Comment:

* :
* :
:
* :
Potwierdzenie* :
Weryfikacja *: